Slider

שידות מגירות

קטלוג שידות >

בין שלל סוגי הרהיטים לבית ולמשרד, לשידת מגירות יש תפקיד מכריע. זהו פריט אשר לא רק ישמש אותנו לאחסון אלא גם יסייע לנו לארגן את שטח החלל ולהעניק לו מראה נקי ומסודר. בנוסף לתועלת הפרקטית הרבה שמאפיינת שידות מגירות, יש לרהיט הזה גם השפעה עיצובית. שידה מעוצבת, מסוגננת ומותאמת לשאר הריהוט בחלל יוצרת תחושה ביתית וחמימה ומוסיפה “טאצ'” ייחודי למראה הכללי של החדר.

שידות מגירות

שימוש בשידת מגירות לעיצוב הבית

באופן מסורתי, שידת מגירות שימושית מאוד בשלל חדרי הבית – מפרוזדור כניסה ועד למשרד, חדרי שינה וחדרי ילדים. בבתים רבים אפשר למצוא שדות מגירות גם בסלון, כאשר הן מחליפות שידת טלוויזיה סטנדרטית או “מתפקדות” כרהיט עצמאי. לפעמים השידה נקנית כחלק מסט רהיטים אחיד ולה מאפייני עיצוב זהים לשאר הפריטים. ואומנם, כיום מקובל להשתמש בשידות כדי “לשבור” אחידות של העיצוב ולהוסיף לו נפח שונה ומעניין. כך למשל, שידה בגוונים עזים עשויה להשתלב נפלא בחלל שמעוצב בפלטת צבעים פסטלית ושקטה או שידה בסגנון רטרו יכולה להתאים לחלל בעיצוב מודרני.

שדות מתחלקות למגוון קטגוריות על פי מטרות שימוש, מבנה, גובה, מספר וגודל המגירות, סגנון עיצוב, סוגי מרקם וחומרי הגלם. למעשה, המכנה המשותף היחיד של כל סוגי השידות הינו ההימצאות המגירות – משטחי אחסון מופרדים, סגורים כלפי חוץ ומאובזרים בידית ולעתים גם במנעול. בניגוד למדפים או ויטרינות, המטרה של שידת מגירות היא הסתרת חפצים שלא נועדו לתצוגה “פומבית”.

שידות מגירות מעץ מלא שידת מגירות ודלתות

סוגים של שדות אחסון

לעיתים נפגוש שידת מגירות רחבה ומעוצבת כבר בכניסה לבית, שם היא מקבלת פני האורחים ועוזרת לדיירים לאחסן נעליים, תיקים ופריטים שימושיים נוספים. בחדרי ילדים שידת אחסון היא בגדר פריט חובה. הילדים נעזרים בה כדי לאחסן צעצועים, ציוד כתיבה, ציורים או פרטי ליבוש וההורים מתייחסים אליה ככלי עזר מרכזי בסידור החדר. בחדר תינוקות משמשת שידת מגירות גם לאחסון וגם כמשטח החתלה. בחדר השינה או בסוויטת הורים נמצא לרוב מספר רהיטים לאחסון: שידות לילה בשני צדדי המיטה, שידת טואלט בתוספת מראה וגם שידה רחבה המשמשת לארגון בגדים תחתונים, תכשיטים, גרביים ועוד.

במשרד הביתי מקובל למקם לרוב שידת מגירות משרדית, המותאמת למידות של שולחן העבודה. ארונית עם מספר רב של מגירות “תדאג” לכך שהגישה למסמכים תהיה קלה ומהירה ושום דבר בעל ערך לעולם לא ילך לאיבוד. היתרון הנוסף של ארונית משרד היא המשטח העליון שלה, עליו ניתן להניח מנורה, שעון, מטען למכשיר נייד ועוד.

שידת מגירות וקונסולה

אם ברוב חדרי הבית הבחירה בשידת מגירות נעשית בעיקר על פי שיקולי התועלת הפרקטית, הרי ששידה שתמוקם בסלון חייבת להיות קודם כל יפה ומעוצבת. חשוב שהיא תשדר איכות ויוקרה ותתאים באופן הרמוני למידות החלל ולשאר הרהיטים שממלאים אותו. כיום מציע שוק הרהיטים מגוון שידות מגירות וגם קונסולות לסלון – מעץ מלא או ממוחזר, במרקמים אחידים או משולבים, בתוספת חומרי גלם נוספים, במבנה מודולארי, בסגנונות כפריים, קלאסיים, מודרניים, רטרו או וינטאג’.

שידות מגירות בגלריית פשוט

בימים אלה אנחנו עובדים במתכונת מצומצמת
עד השעה 18:00
יש להתקשר לחזי ולתאם מראש הגעה לחנות

050-7723654 או 09-8866382
לקוחות יקרים